Jeżeli ktoś chciałby znaleźć miejsce na notatki w nowym roku, to powinien wybrać sobie dobry kalendarz książkowy (https://www.taniaksiazka.pl/kalendarze-ksiazkowe-c-11000_11035.html). Taki obowiązujący od 1 stycznia 2022 roku. Chociaż, w sklepach dostępne są nawet kalendarze, gdzie notatki można zacząć wykonywać w dowolnym momencie. Takie uniwersalne, które zawierają mnóstwo miejsca, a także wiele innych dodatków do wykorzystania. Chociaż częściej wykorzystywane są te, których okres obowiązywania rozpoczyna się faktycznie na samym początku stycznia.

“Kalendarz Feng shui Tong Shu 2022 Rok Wodnego Tygrysa”

Czym jest feng shui? Mówi się, że może ono mieć dobroczynny wpływ na człowieka. Ale w jakim sensie? Jeżeli ktoś chciałby poznać wszystkie szczegóły, powinien koniecznie spojrzeć do środka kalendarza. Rok 2022 został oznaczony jako Rok Wodnego Tygrysa. Czy w związku z tym można oczekiwać jakichś zmian? To wszystko oraz wiele innych rzeczy opisanych jest w środku. Już sama okładka zachwyca, a to dopiero początek tego, co można znaleźć w środku. Autorzy przygotowali dla czytelników takie dodatki, jak kompatybilność znaków chińskiego zodiaku w miłości, sposób obliczenia osobistej liczby GUA, związki pomiędzy zwierzętami chińskiego zodiaku, itd.

“Lepszy rok 2022 z Katarzyną Miller”

Nawet, jeżeli komuś wydaje się, że nie może być lepiej, to jest w ogromnym błędzie. Każdy kolejny rok może być lepszy, a dowodem na to może być ten właśnie kalendarz. Jego autorką jest charyzmatyczna, znana z ogromnego poczucia humoru, psycholożka Katarzyna Miller. Wielu jej pacjentów wypowiada się o niej w samych superlatywach. Skoro tak jest, to sami również możemy korzystać z potencjału, jaki drzemie w kalendarzach jej autorstwa. Całość okaże się niezwykle interesującą lekturą, dzięki której można zastanowić się nad tym, co dzieje się w życiu. Czy można coś zmienić na to, aby było jeszcze lepiej? Czy wszystko jest tak, jak już być powinno? Jedno jest pewne – ten kalendarz na pewno da wszystkim kobietom bardzo dużo do myślenia.